Березень 2015

Вінницька "Самооборона" затримала педофіла

Віктор Пілманіс, самооборонівець, що затримав педофіла

Гучна справа сколихнула Вінницю — у місті затримали педофіла. Вийшли на зловмисника представники міської самооборони. Операцію по затриманню чоловіка на місці злочину провели за півдня.
– До нашого штабу звернувся 17-річний хлопець і розповів, що якийсь чоловік сексуально його домагається, – розповідає начальник штабу самооборони Вінниці Віктор Пілманіс. – Хлопець спочатку розповів своєму товаришеві, а той — своєму батькові. І всі разом уже прийшли до нас.

НА БАЗІ КОЗЯТИНСЬКОГО ШТАБУ САМООБОРОНИ СТВОРЕНО БАЗУ ПО ВІДНОВЛЕННЮ ПОШКОДЖЕНОЇ НА ФРОНТІ БРОНЕТЕХНІКИ.

На околицях Козятина — ремонтна база військової техніки. Тепер на його подвір'ї стоїть бойова розвідувально-дозорна машина, яка потребує ремонту. Працюють над цим волонтери та активісти Козятинського штабу Вінницької обласної Народної Самооборони.
Віталій Ілієвич, командир Козятинської Самооборони, розповідає, що звернулися бійці із зони АТО щодо ремонту БРДМа. Ті погодились. Військові вивели його із зони бойових дій та доставили на Вінниччину.

СЬОГОДНІ МИ ЗВІТУВАЛИ ПЕРЕД ОБЛАСНОЮ ПРЕСОЮ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДОСТАВКИ ГУМАНІТАРНОГО ВАНТАЖУ В ЗОНУ АТО!

Нещодавно активісти Вінницької обласної народної самооборони доправили для жителів прифронтових населених пунктів Донбасу черговий вантаж гуманітарної допомоги для забезпечення першочергових потреб місцевих людей. Не оминули увагою і наших бійців, яким привезли посилку з малої батьківщини. Загалом вінничани доставили 34 тони вантажу від продуктів харчування, теплих речей, будівельних матеріалів, спальників, кариматів до електростанцій та тепловізорів.

Самооборонівці повернулись з фронту

6 березня 2015 року гуманітарний рейс успішно повернувся. 
Відеозапис подяки мера м. Попасна - https://youtu.be/bgEFGCTzVLM
Відеозапис розгрузки доставленого вантажу в м. Попасна - https://youtu.be/eKp0AF93RAE
Відеозапис подяки зам комбата батальйону "Вінниця" за підтримку бійців на передовій - https://youtu.be/ZI3cZUI8kac

Вінницька обласна Народна Самооборона вирушила з гуманітарним вантажем в зону АТО

Вінницька обласна Народна Самооборона вирушила з гуманітарним вантажем в зону АТО.
У середу 4 березня Вінницька обласна Народна Самооборона завантажила 12 бусів із гуманітарною допомогою для жителів прифронтових міст та наших героїв в зоні проведення АТО. 
На Схід передали тепловізор, генератори, бензопили, буржуйки, керосинки, свічки, теплі речі, спальні матраци та мішки, консервацію, овочі, крупи тощо.
Гуманітарний рейс стартував від Вінницької ОДА. Очолив автоколону КЕРІВНИК ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ «НАРОДНОЇ САМООБОРОНИ» - АЛЄКСЄЄВ ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ.

Подяка Жмеринчанам та Шаргородцям за допомогу в організації гуманітарного рейсу в зону АТО

Вінницька обласна Народна Самооборона дякує жмеринчанам та шаргородцям за допомогу в організації гуманітарного рейсу, що 4 березня вирушає в зону АТО.
Завдяки вам, нам вдалось зібрати 4 тони вантажу (крупи, овочі, закрутки, солодощі, теплий одяг, керосинки, свічки, буржуйки, спальні мішки, карімати, спальні матраци, засоби гігієни, цигарки, бензопили, дизельний генератор, бутильовану воду, державну символіку та дитячі подарунки), все це буде завантажено в три буси, які приєднаються до обласної автоколони (12 бусів та 2 вантажівки) і відбудуть на Схід!

Жмеринські дітлахи передали подарунки бійцям на передову

Вихованці дитячого садочку №4 (м. Жмеринка) підготували для героїв, що захищають Україну на Сході, вироблені власними руками обереги! Жмеринські самооборонівці запевнили юних волонтерів, що найближчим часом їх подарунки будуть доставлені на передову! Діти наказали самооборонівцям передати бійцям "що ними пишаються і їх чекають додому живими"!!!
 

Жмеринская самооборона проведала героя АТО Алексея Замирко!!!

Алексей Замирко в окружении самообороновцев

ЖМЕРИНСКАЯ САМООБОРОНА ПРОВЕДАЛА ГЕРОЯ АТО АЛЕКСЕЯ ЗАМИРКО!!!
Сегодня в гости к нашему герою приехал колектив Жмеринской Народной Самообороны. Кроме слов Благодарности за совершенный подвиг, самообороновцы передали от благотворителей Алексею 7000 гривен и его соседям по палате по 2000 гривен на самое необходимое. Кроме того, бойцы получили комплекты нательного белья, средства личной гигиены, бутилированную води и т.д.
Алексей передал жмеринчанам привет и благодарность за заботу!!!

Сторінки