Червень 2015

Червень фотозвіт. Допомога на 9-тий батальйон.

Ми вже вдома! Не дивлячись на зливу , яка супроводжувала нас від Умані,  ми їхали вже знайомими нам дорогами з однією думкою - швидше доставити вантаж туди, де його так потребують, де чекають на нашу підтримку. Коли ми з вами займаємося буденними справами , вони стоять на кордоні нашого спокою.
Дякуємо всім, хто допомагав підготувати цю поїздку, всім хто долучається до допомоги нашим військовим. Ваша небайдужість, Ваша участь в цьому – це неймовірний внесок в наше з вами майбутнє.

Гуманітарний вантаж на 9-й батальйон до Дня Коституції України

Сьогодні, 26 червня Вінницька обласна Народна самооборона відправила черговий гуманітарний вантаж 9-му батальйону територіальної оборони"Вінниця". Цю поїздку ми присвячуємо до Дня Конституції України, яку відстооювали ціною свого життя тисячі патріотів України. І зараз символом нашої єдності і не переможності є наша щоденна праця, підтримка, віра та вдячність наших захисників. 
Щиро хочемо подякувати Вінницькій ієпархії Української православної церкви за те, що одними з перших вони відгукнулися на допомогу і сплатили рахунки близько 15 000 грн . 

22 червня день скорботи і пам’яті жертв війни в Україні.

22 червня у Вінниці відзначили День скорботи і пам’яті жертв війни в Україні. Вінницька обласна Народна самооборона разом із вінничанами вшанували пам'ять загиблих в роки війни урочистим покладанням квітів. Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава героям!

Сергій Котенко - від голови гайсинської райдержадміністрації до комбату 9 мотопіхотного батальйона ЗСУ

Комбат 9 мотопіхотного батальйона ЗСУ Сергій Котенко: «Біля Сивашу відчувається дефіцит українських новин. Чомусь переважає російська пропаганда»
 
Про спротив змінам «старої гвардії» чиновників, військове покликання, побут солдат, футбол і не тільки розповів колишній голова райдержадміністрації Гайсина Сергій Котенко. Кадровий офіцер відмовився від посади чиновника заради того,щоб віддати свій борг Батьківщині. Він переконаний, що як досвідчений військовий, може принести користь державі і захистити рідну землю від загарбників.
Довідка

Самооборона м. Бар виявляє наркопритони

Народна Самооборона Бару ліквідовує поля конопель та наркопритони
У співпраці громадських ініціатив та правоохоронців може зформуватись новий механізм боротьби зі злочинністю. Пліч-о-пліч з правоохоронцями звичайні громадяни з лав Народної Самооборони розслідують розкрадання людських майнових та земельних паїв, відшукують поля з коноплею, ліквідують наркопритони та підпільні гральні заклади. Очільник Барської міліції, високо оцінює допомогу самооборонівців.

ГФ"НАРОДНА САМООБОРОНА" м. ЛАДИЖИН запрацював намет для прийому добра.

Відтепер в Ладижині намет ГФ "Народна самооборона" працюватиме на ринковій площі
Відтепер в Ладижині намет ГФ "Народна самооборона" працюватиме на ринковій площі по суботах з 6-00 до 13-00. Намет у якому волонтери від самооборони збиратимуть благодійну допомогу для українських військовослужбовців розташований біля газової контори, пишуть Новини Ладижина.
13 червня відбувся перший день роботи. Волонтерам вдалося зібрати 1200 гривень. Того ж дня самооборонівці забеспечили бійця 80 аеромобільної бригади Олега форменим одягом - КЗС.

ПОДЯКА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА НАРОДНА САМООБОРОНА висловлює щиру подяку ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПАРТІЇ "ЄДНІСТЬ" в особі Вікалюка Віктора Васильовича за надані продукти харчування, які доставлені самооборонівціями на блок пости, що базуються в селищі Кримське Луганської області, військовій частині 3008.

МУЗИКА І ВІЙНА ЗАВЖДИ ПОРУЧ

Обласна Народна самооборона спільно із групою вокально-інструментального ансамблю "Аскер" спілки ветеранів війни в Афганістані м. Вінниці завершили чергову поїздку в зону бойових дій, але на цей раз це була гуманітарно-культурна місія. За тридні надали вісім концертів та відвідали м. Славянск, батальйон Нацгвардії та підрозділ"Ягуар" (спецпідрозділ МВС УКраїни), селище Кримське військову частину 3008, м. Попасне - батальйон спецпризначенців «Вінниця», м.

09.06.15. черговий гуманітарний конвой.

09.06.15. Вінницька обласна Народна самооборона спільно з самообороною м. Тиврів, м. Оратів,м. Теплик відправили 5 бусів чергвої гуманітарної допомоги в м. Славянск та м. Попасна. Це переважно продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни. 
З піснею, і з добрим словом Василь Нечипорук спільно із групою музикантів поїхали у військові частини і у зону АТО, Тривалий час хлопці чули лише постріли, вибухи, бачили кров і як гинуть їхні товариші, ми їдемо щоб підняти бойовий дух українського війська.

Сторінки