Серпень 2015

Представники Гайсинської Самооборони організували відправку благодійної допомоги військовим.

-         Потрібно пам’ятати, що чи не в кожній сім’ї батько, син чи брат у лавах військових. І всі ці родини, уся Україна прагнуть миру та спокою у державі. І всі ми справді прагнемо допомогти, про що свідчать результати збору благодійних пожертв на потреби військових. Збір ще триває, але дозвольте представити вашій увазі проміжні результати роботи Гайсинської Самооборони  та висловити подяку та захоплення всім, хто так чи інакше долучився до такої благородної справи.                                                                                                              

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ!

До штабу обласної Народної самооборони звернулись з проханням про допомогу військовослужбовці з інженерно-саперного взводу 9-го батальону. Хлопцям для виконання бойових завдань необхідні :

1. Складні саперні лопатки ( трьохскладні)-  12 шт.

2. Чехли на 3-х складні лопатки (підсумок) з кріпленням «Молли»-  12 шт. 

3. Індивідуальні натовські аптечки-15 шт.

6. Англійські саперні набори (органайзер) -14шт.

5. Кабель 2-х жильный 3*3  - 200м.

6. Реле зарядки  КРАЗ 1123-702

7. Резина  на Газель( Мед.служба) -  2 комплекта

Самооборонівців та волонтерів нагородили за гідність і патріотизм

Напередодні Дня Незалежності України відбулося нагородження волонтерів та самооборонівців медалями «За гідність і патріотизм», «За відродження України» та орденом «Єдність та воля». Нагороди вручив керівник «Народної самооборони» Вінницької області Ігор Алєксєєв. Перед врученням нагород усі присутні в залі заспівали гімн України. Після вступного слова керівника «Народної самооборони» хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблого за Україну патріота Олександра Захарчука, якого посмертно нагородили медаллю «Гідність і честь».

Синьо-жовтий стяг підняли самооборонівці над майданом «Небесної сотні»

Синьо-жовтий стяг підняли самооборонівці над майданом «Небесної сотні»
На честь Дня Державного прапора України 23 серпня самооборонівці та вінницькі активісти підняли на майдані «Небесної сотні» прапор України на нещодавно встановлений флагшток. Місце для флагштока обране не випадково: саме з цього майдану часто відправляються на передову бійці АТО, і саме на ньому прощаються із загиблими героями.

Черговий вантаж до Дня Незалежності України

Вінницька обласна Народна самооборона відправила три машини з найнеобхіднішими речами для 9-го батальйону територіальної оборони.
Це продукти харчування, бутильовану воду, "дефіцитні" комплектуючі для бензопил. Три машини з вантажем відправились до воїнів за традиційним благословенням отця Олекандра.
Окрім цього, для бійців неочікуваний подарунок. Від імені Вінницької обласної ради волонтери подарують хлопцям прапор 59 бригади, яка формувалась навколо батальйону територіальної оборони. 
Дякуємо усім , хто долучився до відправки вантажу. 

Календар з дітьми випустять самооборонівці для бійців АТО

Ідея створення календаря зі світлинами дітей і їхніми малюнками для бійців належить волонтерці, неймовірній жінці, матері та бабусі, керівнику медчастини «Народної самооборони» Вінницької області Людмилі Бобровській. Втілити проект у життя допомогла на волонтерських засадах фотохудожник Марина Паламарчук.

Я не люблю політику і не хочу мати до неї жодного відношення

Олександр Ігнатов: Я не люблю політику і не хочу мати до неї жодного відношення
 
Олександр Ігнатов 30 років тому народився у Вінниці, закінчив школу № 30, будівельне училище № 5 і будівельний технікум, відслужив в армії. Працював при концерні «Поділля» (на той час це був «Київміськбуд»), потім, після розвалу їхньої компанії, став приватним підприємцем.
 
У який момент ви вирішили займатися громадською діяльністю?

Демобілізовані бійці АТО побували з благодійним велопробігом у Немирові

Учасники благодійного велопробігу «Захід - Схід» 2 серпня побували в Немирові на Вінниччині. Їх зустріли перший заступник голови РДА Віталій Степанов і заступник голови РДА Петро Бугаков. Велосипедисти зупинилися в санаторії «Авангард», де відбулася зустріч з учасниками АТО Немирівського району.
Організували велопробіг два товариші: Костянтин Самчук і Олександр Панченко. Воювали вони у складі 12-го окремого мотопіхотного батальйону. Їм після повернення з зони АТО з поранеДемобілізовані бійці АТО побували з благодійним велопробігом у Немирові
 

«Я – не герой»

За підтримки «Народної самооборони» Вінницької області фільм вінницьких журналістів і виставка світлин, зібраних волонтерами, побували у Сумах.
Сумчани радо зустріли вінничан. У залі під час перегляду фільму вирували емоції - як і у Вінниці, глядачі не могли стримати сліз. Викликала великий емоційний відгук і виставка, яку підготувала та привезла одна з найяскравіших жінок у «Народній самообороні» - Валентина Погребняк.
- Прийняли нас дуже гостинно, - каже Валентина Погребняк. - Ми вдячні за теплий прийом та щирі емоції, якими поділилися з нами сумчани.

Сторінки