Вересень 2015

Добрий приклад — кращий за сто слів

На запрошення адміністрації школи села Побережного Вінницького району, волонтери ГФ "Вінницької обласної Народної самооборони" поїхали для проведення уроку патріотичного виховання. Гості школи розповідали про свою діяльність, про поїздки в зону АТО, ознайомили дітей зі світлинами фотовиставки, які відображають життя наших воїнів та продемонстрували трофеї з війни. Діти були захоплені від побаченного та від розповідей. Усі хотіли прийняти участь у фотосесії. На згадку, волонтерам, діти подарували власноруч виготовлений прапор України з паперових дитячих долоньок.

Лунають не лише гармати, інколи і музика

Завершилася чергова поїздка в зону АТО. Вже не вперше гурт «Аскер» спільно з Вінницькою обласною Народною самообороною вирушили підтримати бойовий дух солдатів своїми душевними піснями. Відвідали 53 бригаду м. Щастя, госпіталь в Сватово, 95 бригаду в м. Славянск, побували в селищі Золота Криниця у хлопців Вінницького батальйону, а також не оминули 20 блокпост 9-го батальйону.

Вантаж з допомогою та відзнаки ОДА доставили бійцям самооборонівці

Окрім продуктів, акумуляторів та інших необхідних речей під час чергової поїздки самооборонівці за дорученням ОДА привезли бійцям дев’ятого батальйону територіальної оборони пам’ятні відзнаки. Наприкінці серпня керівник Вінницької обласної «Народної самооборони» Ігор Алєксєєв відвідав 9-й батальйон тероборони під керівництвом самооборонівця Сергія Котенка. Виїжджали з Вінниці з гуманітарним вантажем і дорученням голови облдержадміністрації нагородити захисників Вітчизни відзнаками ОДА.

Розвідник з Тиврова потребує коштів для протезування правої ноги

Олександр Федчишен, 22-річний уродженець Тиврова, отримав повістку 24 квітня. Місяць перебував у навчальній частині, а потім — Луганщина, село Крятівка. Сашка направили до складу 124-ї механізованої розвідувальної роти.
— Ми пішли на завдання, перебували за сто метрів від позицій сепаратистів. Рація не працювала, тому з керівництвом ми спілкувалися по телефону, — згадує Сашко. — Потім наші телефони почали глушити. А згодом ми потрапили в засідку, нас було четверо. Спробували вийти, результати — один «двохсотий», двоє поранених, один вцілів.

Бійці спецбатальйону «Вінниця» вирушили на Схід України

Міліціонери зведеного загону міліції та бійці спецбатальйону «Вінниця» вирушили на Схід України. Правоохоронці змінять своїх колег, які забезпечують правопорядок в  населених пунктах зони АТО.
Перед від’їздом міліціонери вишикувались на плацу. Керівник зведеного загону полковник міліції Євген Прудиус та командир спецбатальйону «Вінниця» майор міліції Руслан Мороз доповіли т.в.о. начальника УМВС Олександру Гляньку про повну готовність правоохоронців до виїзду.

10 вересня, обіцяна допомога родинам бійців із Муровано-Куриловецького району

 
Вивчивши на місці ситуацію, що склалась у родинах бійців АТО села Котюжани, самооборонівці на загальних зборах вирішили опікуватися родинами і далі. Вдруге до родин бійців поїхали не тільки з подарунками та допомогою, але і з наміром вивчити проблеми села і провести просвітницько-патріотичну роботу серед молоді.
 
Зустріли з радістю і розказали про проблеми

Самооборонівці відвезли дітям переселенців продукти і солодощі

Самооборонівці відвідали з благодійною місією східні області України. Гуманітарну допомогу надали як військовим, що захищають територіальну цілісність України, так і цивільним, що не менше потребують допомоги волонтерів. У селі Кам’янка Харківської області самооборонівці побували у першу чергу, адже саме там розташований навчально-виховний комплекс, у якому навчаються діти із сімей переселенців. Дітям передали солодкі подарунки і продукти харчування. Але місія не була виключно благодійною.

Сторінки