Грудень 2015

Солодка допомога до Новорічних свят.

До Нового року залишилось менше тиждня і звичайно,  напередодні свят, щоб хоч трішки покращити хлопцям різдвяний настрій Вінницькою обласною Народною самообороною на 9 батальйон 59 бригади відправлено солодку, смачну , різнокольорову  гуманітарну допомогу.

"Я намалюю МИР"

         Час іде... і війна стала для декого повсякденністю. Люди переживають важкі часи. Але переважна більшість громадян і надалі долучаються до збору гуманітарної допомоги для наших військових. Усі наші думки про Вас, дорогі захисники. Ми твердо знаємо, що можливість мирно працювати, доглядати дітей, бачити новий день, блакить неба, зустрічати свята, усім цим ми зобов’язані Вам.

ДОПОМОГА БІЙЦЯМ

04  грудня самооборонівцями було відправлено чергову гуманітарну допомогу у зону АТО. Вже наступного ранку дві машини з речами, їжею та іншими корисними речами прибули до міста Попасне для бійців 9-го батальйону територіальної оборони. Як завжди, комплектували з допомогою усіх небайдужих, зокрема, цього разу основну частину вантажу сформували з Муровано-Куриловецього та Тиврівського районів. Керівник формування Алексєєв Ігор Миколайович запевняє, що  й надалі самооборонівці робитимуть все можливе, аби забезпечити бійців найнеобхіднішим.
 

Презентація книги Євгена Положія «Іловайськ» та презентація книги Василя Шкляра «Чорне сонце».

16 грудня в обласній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва відбулась презентація книги Євгена Положія "Іловайськ". Видання «Іловайськ» побудоване на реальних подіях та складається з 16 новел. Свої історії автору розповіли близько сотні бійців добровольчих батальйонів «Донбас», «Дніпро-1», «Херсон», «Миротворець», 39-го ("Дніпро-2"), 40-го ("Кривбас") та 42-го батальйонів територіальної оборони, солдати та офіцери 17-ї танкової бригади, 51-ї, 92-ї, 93-ї бригад ЗСУ, прикордонники Сумського пересувного загону, які пройшли Іловайськ.

Відзнаки до Міжнародного дня волонтерів

Волонтер – у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. "Посланець добра і милосердя". Українцям здавна притаманні традиції взаємодопомоги, але роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014 – Революція Гідності, війна на сході нашої країни, тисячі поранених, мільйони біженців, відсутність налагодженої інфраструктури в армії – все це лягло на плечі українських волонтерів. Саме волонтери першими добровольцями йшли на фронт, волонтери збирали по світу гроші й везли на передову.