Лютий 2016

“Самооборонівці” затримали підозрілого жебрака

Вчора, 23 лютого, бійці “Вінницької обласної Народної Самооборони”, Андрій та Віктор, затримали хлопця, який перешкоджав руху транспорту на вулиці Коріатовичів (Свердлова) та жебракував. Руки в хлопця були перебинтовані, він підходив до машин та збирав пожертви у пакет. 

Благодійний концерт

Запрошуємо усіх відвідати благодійний концерт 26.02.16. в м. Шаргород у Будинку культури об 11 годині.
Концерт відбудеться на підтримку  студентки Вінницького педуніверситету Марії Клакової, яка влітку 2015 року потрапила в жахливу ДТП та потребує невідкладної допомоги у зборі коштів на лікування та довготривалу реабілітацію.
Організаторами заходу є: БО «Благодійний фонд «Вітрила надії», ГФ «Вінницька обласна Народна самооборона», Вінницький обласний  Будинок культури учителя, мерія м. Шаргород. 

"Самооборона" відтепер є частиною Громадської ради

У цю п'ятницю, 19 лютого, відбулося засідання Громадської ради при Вінницькій обласній Раді, на якій були присутні і представники “Вінницької обласної народної Самооборони”.

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

У лютому 2014 року все почалося з акції протесту, а продовжилося побиттям студентів, боями на барикадах, розстрілами мирних мітингувальників. 
 
19 лютого "Вінницька обласна народна Самооборона" вшанувала пам'ять загиблих героїв.
 

Формується вантаж в АТО

В цю п'ятницю “Вінницька обласна народна Самооборона” готується відправити  черговий вантаж у зону АТО. Цього разу допомога призначається бійцям 9-го батальйону. Просимо усіх небайдужих долучитися!

Акція протесту проти російських товарів

28 січня відбулась мирна акція протесту під гаслом “Не купуй російське!”. Так, на одній із заправних станцій кілька “самооборонівців” з плакатами закликали не купувати товари країни-агресора, а підтримувати натомість українського виробника.