Березень 2016

Одесити проти нового прокурора - підтримують Сакварелідзе

Сьогодні, 31 березня, в Одесі триває другий день акції протесту. Активісти вимагають відставки Миколи Стоянова, прокурора Одещини, якого нещодавно було призначено на цю посаду. 

Під будівлею обласної прокуратури сьогодні зібралося кілька десятків протестувальників, наразі тут розміщено два намети.

Переселенців-підприємців Вінниччини підтримуватиме ЄС

У Вінниці стартував проект «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області», спільно з ВОПО «Джерело надії» . Проект реалізується в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Священик, волонтер, капелан. Отець Богдан з Тиврова

В останні роки нелегко дається українському народу свобода й демократія. Тисячі небайдужих людей вийшли наприкінці 2013 та початку 2014 років на Майдан, аби довести, що правда і справедливість існують, що люблять Україну, вони відстоювали право на краще життя. Своєрідним рупором серед українських патріотів були й представники релігійних громад – священики Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Порошенко погодився з виборами на Донбасі.(AV@L0n)

Про це Президент України повідомив на своїй сторінці у Твіттер  цього понеділка: «Ми готові провести чесні вибори і співпрацювати з тим вибором, який буде зроблено українським Донбасом»

Шокін звільнив Сакварелідзе

Верховна Рада України сьогодні, 29 березня, розглядає питання відставки чинного Генерального прокурора Віктора Шокіна. Проте, сам Шокін у день свого ймовірного звільнення вирішив не марнувати часу і…  звільнив свого заступника Давида Сакварелідзе

Сторінки