Квітень 2016

Вітаємо усіх з Великоднем!

Весняного дня, коли відцвітає верба, приходить до українців світле свято Великодня. Приходить з дитячим сміхом і кольоровими крашанками. З випеченою високою паскою і лозовим кошиком. 
Великдень приходить до нас, аби поєднати близьких людей, дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані зопалу слова.
Нехай оселиться у Вашому житті щастя! Нехай воскресне у Ваших душах усе найкраще на землі - непохитна віра, щира відданість і вічна любов. Миру Вашим оселям, здоров'я Вашим рідним, а дітям - великої світлої долі. Христос Воскрес!

 

В зону АТО поїхали паски, котлети і яйця

Сьогодні, 29 квітня, відправили вантаж у зону АТО. 

Організатор поїздки, Начальник медичної служби “Вінницької обласної Народної Самооборони”, Людмила Бобровська розповіла, що завдяки небайдужим вінничанам  вдалося зібрати не тільки “святковий”, а й просто необхідний вантаж.

Чи варто боятися жителям Старого міста та відвідувачам "Центру матері і дитини" "переїзду" тубдиспансеру?

Вчора, 28 квітня, люди і влада намагалися домовитись. Так, як і анонсувалося раніше, відбувся круглий стіл щодо ліквідації “Вінницького обласного протитуберкульозного диспансеру №2”.

ЦК "АЗОВ" Вінниця провів Марш "Української Незламності" ("Парад вишиванок").

Вчора, 28 квітня, у Вінниці пройшов Марш "Української незламності", який організував і провів ЦК "АЗОВ" Вінниця.  

Марш був приурочений до 73-ї річниці створення дивізії "Галичина". Практично всі учасники були вдягнені у вишиванки, багато хто тримав у руках прапори.

Заяву Пристайка про "сепаратистські" вибори не підтримують

“Об'єднання «Самопоміч” вимагає звільнення Вадима Пристайка, який нещодавно заявив про підготовку законопроекту про вибори на окупованих територіях Донбасу. Про це повідомляє "Слово і Діло". 

Святкувати буде безпечно. Вінниччину патрулюватимуть у посиленому режимі.

Вінниччина на Пасху та травневі свята буде у повній безпеці.

Про це сьогодні, 29 квітня, на брифінгу заявили у Головному Управлінні Національної поліції у Вінницькій області.

В АТО повезли пасхальні гостинці

З Вінниці вирушило 2 автомобілі з вантажем для бійців АТО. 

Сьогодні, 28 квітня, “Вінницька обласна Народна Самооборона” з вулиці Театральної відправила своїх представників у зону АТО, щоб наші бійці отримали до Великодня корисні і приємні речі.

"Тубдиспанер" можуть перенести на Старе місто. Чи буде це безпечно - не знає ніхто.

На Вінниччині місцеві чиновники вирішили закрити поліклініку Вінницького міського протитуберкульозного диспансеру. Так, журналісти “Народного контролю” знайшли проект рішення про ліквідацію медзакладу, в якому наразі перебувають понад 50 хворих на особливу форму туберкульозу. Куди хворі переїдуть не знає ніхто.

З 1 травня збільшиться прожитковий мінімум. На 56 гривень.

З 1 травня прожитковий мінімум для непрацездатних громадян складе 1130 гривень. Про це сьогодні, 27 квітня, заявила начальник головного управління Пенсійного фонду у Вінницькій області Олена Корчака.

Сторінки