Травень 2016

Як діяти, якщо ви знайшли або загубили паспорт?

Як діяти, якщо ви знайшли або загубили паспорт?

Якщо Ви загубили паспорт, терміново повідомте про це територіальний підрозділ Державної міграційної служби за місцем свого проживання, який, у разі необхідності, видасть Вам тимчасове посвідчення, що підтверджує особу.

Шахрайство по оголошенню. Будьте пильними!

“Звільнення” родичів з міліції (стаття), “залагодження” питань під час нібито  дорожньо-транспортні пригоди за їх участю... Це тільки кілька “улюблених” приводів, які знаходять “телефонні” шахраї, аби привласнити ваші “кровні”.

Трагедія у Жмеринці. Загинула 11-річна дівчинка. Допоможіть поліції у розслідуванні.

Слідчим управлінням розслідується кримінальне провадження, відкрите 28 травня за фактом загибелі під колесами автомобіля «Мерседес-Бенс» у м. Жмеринці 11-річної дівчинки. У водія в присутності громадських активістів були відібрані зразки крові для проведення експертизи на вміст алкоголю, - повідомляє Відділ комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області.

27 років тому створили Міжнародну асоціацію україністів

Міжнародна асоціація україністів (МАУ) — об'єднання науковців, які вивчають історію і культуру  України й українського народу.

Порошенко про збройну поліцейську міжнародну місію ОБСЄ.

Вибори на Донбасі можуть бути проведені після впровадження збройної поліцейської міжнародної місії ОБСЄ, - повідомляє Корреспондент.net.

Волонтери разом з самооборонівцями відвідали дитячий будинок

28 травня у Тульчинський спеціалізований БД для дітей з ураженням ЦНС та порушенням психіки волонтери повезли необхідні речі та подарунки. 

Сторінки