Вересень 2016

Сьогодні 75-а річниця з дня трагедії в Бабиному Яру. Пам'ятаємо ...

Цього тижня Україна та світ вшановують пам’ять  жертв злочину, який забрав життя понад ста тисяч цивільних громадян і військовополонених. Люди стали жертвами розстрілів нацистів через свою етнічну приналежність: євреї, роми, а також за політичну і партизанську активність: українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж "просто зайвими".

У Вінниці 28 вересня оголошено день жалоби.

Три місяці тому Іллю Жабицького відрядили до 53-ї окремої механізованої бригади у підрозділ снайперів. Він проходив службу за контрактом у в / ч пп В0927. Так він опинився на  передовій.
У той роковий день, так зване «перемир’я» вкотре було порушено. Загинув Ілля  23.09.2016р. поблизу населеного пункту Зайцево Донецької обл. в результаті мінно-вибухової травми.

Вересневий вантаж 95-й та 128-й бригадам доставлено!

У вересні місяці керівником волонтерського центру Вінницької самооборони, заступником по тиловому забезпеченню ГФ «ВОНС» Серкезом Олександром, а також волонтерами Барчуком Максимом та Сташевським Дмитром в зону АТО було здійснено чотири поїздки та доставлено вантаж 95 та 128 бригадам. Вантаж формувався за потребами наших бійців: питна вода, продукти харчування, крупи , холодильна камера, пральна машина та інш.

Всесвітній день без автомобіля.

Перемикніть автомобіль на більш низьку передачу та скористайтесь велосипедом. Відмовтесь на сьогодні від ритму швидкого життя, пройдіться повільним кроком по парку та відчуйте подих осені, а не вихлопи авто і у вас з’явиться час щоб поринути у думки та відчути себе.

Пам'ятаймо ветеранів війни та вшануймо подвиг партизан.

22 вересня 2001 року, в день 60-тої річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001.
День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

21 вересня. Самооборонівці не зупиняються ...

21 вересня. Самооборонівці не зупиняються, а формуюють вантаж за потребами  до наступної поїздки  в зону АТО. Допомоги потребує 28 бригада, 5 бригада, УДА , батальйон "Вінниця", 9-й окремий мотопіхотний батальйон та проміжковий шпиталь (Береівка, Щастя, ст.

«Хай живе загальний мир у всьому світі »

У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії і хоча б на 24 години припинити проливати кров.
Вшануйте хвилиною мовчання тих, хто загинув у військових конфліктах.
Бажаємо усім мирного неба та мирного життя, оскільки лише мир відкриває перед людством перспективи, не зводячи їх до боротьби за виживання!

У АТО відправлено ще один вантаж із допомогою

«Вінницька обласна народна Самооборона» відправила черговий вантаж у зону АТО. 

Так, минулими вихідними до Авдіївки та Пісків вирушили продукти харчування, шини, берці, маскувальні халати, маскувальна сітка та шини. 

 

Дітям доставлено кілька пакунків подарунків та необхідних речей

Вчора, 6 вересня, 27 дітей із «Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації» отримали кілька пакунків подарунків.