Адвокат Хорта голодує

Вчора, 30 березня, адвокат Валерій Палій заявив, що почне голодування на знак протесту  проти “полтичних  переслідувань на Вінниччині”. 

Сьогодні, 31 березня, адвокат дотримався свого слова. Так, під будівлею облради він розпочав безстрокову акцію “політичного голодування”. До адвоката приєдналась ініціативна група активістів Революції Гідності та Вінницького Майдану.

- Я вирішив голодувати, бо хочу так привернути увагу до того, що відбувається. Політичні переслідування на Вінниччині роками лишаються безкарними, - каже Валерій Палій

Також до акції приєднався вінницький активіст, відомий як Тарас Бульба (на фото з плакатом та прапором). Щоправда, мітингувальник зазначив, що через стан здоров'я не може голодувати зовсім, проте не може лишатися осторонь.

- Нас мало. Та варто боротись, хоча б заради того, щоб про це свавілля знало якомога більше людей, так більше шансів, що настане справедливість, - розмірковує Тарас Бульба.

До акції приєднався і Михайло Сіранчук, якого звинувачують у вчиненні ним 6 грудня 2014 року масових заворушень та насильства щодо 21 потерпілого (20 з них - міліціянтів).

Головними вимогами мітингувальників є направлення на Вінниччину Національним Антикорупційним Бюро України своїх детективів та оперативників для розслідування по кримінальним провадженням, які активісти вважають незаконними; також, просять представників НАБУ зустрітися  з активістами та допитати їх та інших причетних осіб. Також мітингувальники висунули і низку інших вимог. 

Нагадаємо, Валерій Палій є адвокатом вінницького політичного в'язня Юрія Павленка (Хорта), та Михайла Сіранчука.

 

Коментарі

Додати новий коментар