Активісти від Медведчука у Вінниці хотіли поговорити “про війну та мир в Україні”?

Поки хресна хода (яку сьогодні в столиці заблокували) наводить шуму в Києві, у Вінниці активісти цивільного корпусу “Азов” зірвали акцію на підтримку "Украинского выбора" Віктора Медведчука. Про це повідомляє вінницький інформаційний портал  “Vежа”

За інформацією журналістів, це сталося близько 14:30. Агітатори від «Украинского выбора» тримали в руках агітаційну літературу та розповідали, що хочуть поговорити “про війну та мир в Україні”.

Також ці люди, облиті зеленкою, висловлювали свою підтримку учасникам т.зв. “хресної ходи”. “Азовці” без застосування фізичної сили спинили акцію, просто обливши агітаторів зеленкою

Кореспонденту "Vежі", “азовці” розповіли, що сьогодні до Вінниці прибув автобус з луганськими номерами. У ньому нібито - група прихильників "Украинского выбора", а сам автобус наразі перебуває в мікрорайоні "Поділля"

Цікаво, що пізніше постраждалі намагались заперечити свою причетність до "Украинского выбора". 

До слова, на сайті “Украинского выбора” сказано:

“Будемо відверті: Київський патріархат, апелюючи до сердець і жертовності своїх мирян, намагається боротися проти Московського патріархату, який кілька століть є духовним пастирем православ'я в Україні. І хресний хід, який йде по Україні - від Донецького і Тернопільського регіонів до Києва, став знаковим в умовах збройного протистояння в країні, став виявом волі народу щодо необхідності мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.”

До речі, сьогодні ж, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбук написав: 

“В порядку запобігання можливих терористичних загроз і провокацій навколо хресного ходу православної церкви (мп) - я дав вказівки втрутитися в порядок анонсованої організаторами ходи по місту Києва.

Виявлені з ранку муляжі мін і реальні бойові закладки з гранатами - по планованому маршруту прямування - не залишили у нас сумнівів в реальності загроз і провокацій.

Силами Нацполіціі і Нацгвардії - МВС заблокувало прохід Ходи по вулицях Києва.

Безпека громадян - вище релігійних ритуалів.”.

Нагадаємо, на шляху "хресної ходи" УПЦ МП у Києво-Святошинському районі знайшли гранати, про що повідомляє УНІАН.

Джерело: “Vежа”
головне фото - Vежа

Коментарі

Додати новий коментар