Джип від "Вінницької обласної Народної Самооборони" вже завтра отримають бійці 9-го батальйону

Сьогодні, 11 травня, з Вінниці у зону АТО поїхав черговий вантаж для бійців. Цього разу, окрім продуктів, є і більш “вагомий” подарунок. Так, вже завтра 9-ий батальйон територіальної оборони Вінницької області отримає камуфльований джип “Nissan”

Такий подарунок вирішила зробити бійцям “Вінницька обласна Народна Самооборона”. Привід для цього вагомий: батальйон відзначає другу річницю свого заснування. Також, вже завтра, у Попасній, де зараз знаходиться “9-ка”, відбудеться нагородження бійців та волонтерів почесними відзнаками.

Формували вантаж спільно з ДП “Вінницький облавтодор”, Фондом "Військово-медичний волонтер", партією “Батьківщина” в особі Людмили Щербаківської, Бершадським районним штабом "Вінницької обласної Народної Самооборони", “Спілкою учасників АТО та волонтерів”. Також, депутат від “Укропу” Григорій Зозуля додав до вантажу медикаменти, корисні побутові дрібнички. Серед вантажу (всього 6 автівок) ще солодощі, питна вода, консервації, гумові шини. 

Голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, до речі, під час відправки вантажу вручив грамоти самооборонівцям та волонтерам Василю Нечипоруку та Валентину Белінському на знак вдячності за допомогу батальйону.  

Настоятелі Храму Серафіма Саровського (Олександр Токарчук) та Храму Покрови Пресвятої Богородиці (Василій Захарчук) принесли подарунки від своїх прихожан, зокрема освячені свічки та пасочки.  Також священнослужителі освятили автівки та благословили тих, хто відправлявся в дорогу. 

Разом із самооборонівцями, у зону АТО поїхав і ансамбль ветеранів війни в Афганістані “Аскер”, який викликався грати для наших воїнів. До речі, завтра музиканти презентуватимуть бійцям пісню, яку присвячено батальйону. Сергій Котенко, командир батальйону, особисто запросив ще й вінницького барда, Сергія Брайляна: він гратиме й співатиме разом з “Аскером”. Тож, вже завтра бійці зможуть відпочити і душею.

Весь колектив ГФ “Вінницька обласна Народна Самооборона” щиро вітає бійців 9-го батальйону з річницею та бажає всього найкращого! 

А нашим самооборонівцям - легкої та безпечної поїздки! 

 

Коментарі

Додати новий коментар