Гуманітарний вантаж на 9-й батальйон до Дня Коституції України

Сьогодні, 26 червня Вінницька обласна Народна самооборона відправила черговий гуманітарний вантаж 9-му батальйону територіальної оборони"Вінниця". Цю поїздку ми присвячуємо до Дня Конституції України, яку відстооювали ціною свого життя тисячі патріотів України. І зараз символом нашої єдності і не переможності є наша щоденна праця, підтримка, віра та вдячність наших захисників. 
Щиро хочемо подякувати Вінницькій ієпархії Української православної церкви за те, що одними з перших вони відгукнулися на допомогу і сплатили рахунки близько 15 000 грн . 
Дякуємо Вінницькому заводу продтоварів, директору ТОВ"Секонд-Маркет", Підрозділам Народної самооборони м. Оратів та м.Тиврів , та політичній партії"Батьківщина" за небайдужість до потреб нашіх бійців.
Вцілому було відправлено чотири машини гуманітарної допомоги:– рукомийники, чотири газових плити з балонами, чотири автомобільних акумулятори, зварювальний апарат, лещата, болгарку, каструлі, посуд, продукти харчування, каву, цигарки, футболки, медикаменти, газети.
Перед відправленням отець Олександр читав молитви та святив воду, якою згодом окропив автівки, а потім побажав бійцям перемоги та швидкого повернення. З вірою в серці, з молитвами та Божою допомогою ми наближаємо нашу перемогу.