Представники Гайсинської Самооборони організували відправку благодійної допомоги військовим.

-         Потрібно пам’ятати, що чи не в кожній сім’ї батько, син чи брат у лавах військових. І всі ці родини, уся Україна прагнуть миру та спокою у державі. І всі ми справді прагнемо допомогти, про що свідчать результати збору благодійних пожертв на потреби військових. Збір ще триває, але дозвольте представити вашій увазі проміжні результати роботи Гайсинської Самооборони  та висловити подяку та захоплення всім, хто так чи інакше долучився до такої благородної справи.                                                                                                              
Комбату 9-го батальйону -  майору Сергію Котенко на потреби 9-го батальйону було передано:  52 кепки військового зразка, - 30 футболок камуфльованих, - 1 пару гумових чобіт,- 30 банок закруток та консервації (літрові та півлітрові банки), - 10 пачок прального порошку,  - 5 бутлів (4.5 л. кожна) рідкого мила для рук, - 5-ти літрову каністру миючого засобу для посуду.   
     Елементи військової форми придбали за кошти зібрані від мешканців Гайсина та району.
- Хочу також зауважити, зазначив Сергій Васильченко , що родина Коваленків з міста Києва перерахувала на потреби батальйону понад 1000 гривень. У червні та липні за сприянням начштабу Гайсинської Самооборони від волонтерської організації з міста Києва на 9-й батальйон комбату Сергію Котенко було відправлено 6 камуфльованих сіток розміром 6х4.5 м.   
«Допомога бійцям – моральна і матеріальна – надаватиметься і надалі, оскільки лише спільними зусиллями зможемо повернути мир в країну і відновити її після війни» .
Кожен бажаючий  має змогу ознайомитися з інформацією, куди будуть спрямовані кошти, та взяти участь у обговоренні щодо подальших потреб військових. 
Нач.штабу Гайсинської Самооборони - Сергій Васильченко.