Розвідник з Тиврова потребує коштів для протезування правої ноги

Олександр Федчишен, 22-річний уродженець Тиврова, отримав повістку 24 квітня. Місяць перебував у навчальній частині, а потім — Луганщина, село Крятівка. Сашка направили до складу 124-ї механізованої розвідувальної роти.
— Ми пішли на завдання, перебували за сто метрів від позицій сепаратистів. Рація не працювала, тому з керівництвом ми спілкувалися по телефону, — згадує Сашко. — Потім наші телефони почали глушити. А згодом ми потрапили в засідку, нас було четверо. Спробували вийти, результати — один «двохсотий», двоє поранених, один вцілів.
Серед поранених був і Сашко. Близько чотирьох годин чекав у лісі порятунку, надавши сам собі першу медичну допомогу (джгут, укол). А врятувало те, що надіслав SMS прапорщику - втім, без усякої надії на те, що адресат таки отримає повідомлення.
— Потім нас забрали з лісу. Та коли їхали на БМП — підірвалися. Отримав осколкове поранення в ногу. Лікувався в Харкові протягом семи днів. Гангрена, ампутація...
На протезування потрібно приблизно 600 000 гривень. Родині буде складно зібрати такі кошти у стислий термін.
Мати бійця, постраждалого в зоні АТО, звертається по допомогу до небайдужих людей. Олександру ампутували праву ногу вище коліна, терміново потрібні гроші на протезування. Лікування 22-річному молодшому сержанту планують проводити за кордоном. Волонтери готують клініку в Польщі або Німеччині.
Рахунок для благодійних внесків: Приватбанк №4731217109158236 на ім'я Федчишена Олександра Володимировича

 

Коментарі

Додати новий коментар