"Самооборонівець" подарував свою земельну ділянку бійцю АТО

Матеріал газети "Маяк" (Тиврів)

З початком Антитерористичної операції багато мешканців нашого (Тиврівського-прим. ред.) району підключилися до збирання й відправлення учасникам АТО різноманітної гуманітарної допомоги. Серед найперших були представники районної «Самооборони», очолюваної О.Г.Краєвським. Згодом Олександр Георгійович разом з друзями почали власним транспортом возити таку допомогу на Схід (на знімку). Наша газета (“Маяк”-прим. ред.) розповідала про ці події, але днями сталася ще одна, про яку заговорили не лише мешканці Тиврова: О.Г.Краєвський заявив про безкоштовну передачу власної земельної ділянки для потреб учасників АТО. На сьогодні це, без перебільшення, єдиний приклад не лише у районі, а й, мабуть, в усій області!

З початком воєнних дій на Донбасі голова районної організації «Самооборони» О.Г.Краєвський разом з іншими «самооборонівцями» зайнявся волонтерством - збиранням по населених пунктах і звезенням гуманітарної допомоги - в основному продуктів харчування, особистої гігієни, тощо. (...)

- Об’єднавши зусилля з охорони правопорядку, члени нашої організації постійно займаються й збиранням продуктів харчування, одягу, засобів особистої гігієни, медикаментів для воїнів Збройних Сил України, - розповів О.Г.Краєвський. – Патріотичну позицію з цього питання зайняли всі члени громадської організації районної Народної Самооборони, найактивніші - Микола Блажчук, депутат районної ради Микола Видрич, а також водій Віктор Горбачонок, підприємець Геннадій Забалотний, селищний голова Тиврова Сергій Кицишин та багато інших. Вагомий внесок у волонтерство  тиврівчан - сім’ї Робакідзе, Руслана Вергелеса, Віктора Ткачука й інших.

Головний «самооборонівець» О.Г.Краєвський, його колеги по громадській організації є активними учасниками патріотичного виховання молоді, частими гостями під час різних тематичних зустрічей з учнівською молоддю, мітингів-реквієм, інших патріотичних акцій.

А ось днями стало відомо, що керівник районної громадської організації «Самооборона» та районної організації політичної партії «Укроп» Олександр Георгійович  Краєвський вирішив безкоштовно віддати свою   земельну ділянку на користь когось з учасників бойових дій в зоні  Антитерористичної операції. Ось що з цього приводу сказав селищний голова Тиврова С.М.Кицишин:

- Виконання відповідної постанови Кабінету Міністрів України  про виділення земельних ділянок учасникам Антитерористичної операції є проблематичним, оскільки вільних земельних ділянок в межах територіальних громад майже не залишилося. Особливо критична ситуація в смт. Тиврові. І ось до селищної ради  звернувся Олександр Георгійович із заявою щодо відмови від земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель, споруд площею 0,15 га по вулиці Руданського на користь когось з учасників АТО – наших земляків.  Є бажаючі купити, але вирішив віддати безкоштовно. Це гарний приклад, вважаю,  для всіх нас.

 І це дійсно не якийсь фарс чи піар-хід. Адже попереду - ніяких виборів, О.Г.Краєвський  не прагне якоїсь особистої вигоди. Так, скажемо відверто, довелось почути від декого й думку, мовляв ділянка не потрібна, то й віддає. Але в такому разі міг би просто продати, покупців, як відомо, не бракує. Тож чоловік, без будь-якого перебільшення,  зробив дуже важливий, високопатріотичний крок, вчинок!

Селищною радою, як повідомив С.М.Кицишин, проведено інвентаризацію земельних ділянок в одному з мікрорайонів селища і встановлено, що понад 40  з них не використовуються за цільовим призначенням уже понад 20 років. Тому виконком звертається до землевласників, чиї земельні ділянки заростають бур’янами і не використовуються за призначенням, наслідувати благородному прикладу нашого земляка О.Г.Краєвського. Про долю кожної земельної ділянки селищна рада планує  інформувати мешканців райцентру через газету(“Маяк”-прим. ред.).

В.УСАТЮК, А.НАГАЧЕВСЬКИЙ.

​Примітка редактора:   Про процедуру отримання земельної ділянки учасниками АТО Ви можете прочитати у нашій статті

 

Коментарі

Додати новий коментар