У ЦЕНТРІ ВІННИЦІ РОЗМАЛЬОВУВАЛИ ПЕЧИВО ПІД КЛАЦАННЯ ЗАТВОРІВ

24 травня Вінниця збирала кошти на допомогу нашим бійцям, які перебувають у зоні АТО. Підприємці, волонтери, майстри народної творчості зібралися у Центральному міському парку. Вони пропонують різноманітні товари, частину коштів від продажу яких передадуть на потреби нашої армії.

– Таким заходом ми вирішили допомогти нашим бійцям та підвищити їх бойовий дух, - розповідає член організаційного комітету Ігор Алексєєв (керівник обласної народної самооборони). - Усі підприємці, що тут знаходяться, в залежності від обсягів продажу, визначать суми, які вони перерахують бійцям.

Вінничанка Олена вважає, що такі заходи просто необхідні, адже нашим бійцям не обійтися без допомоги народу.

Діти та дорослі, чоловіки та жінки купують вироби ручної роботи та беруть участь у майстер-класах. Військові показують, як правильно збирати і розбирати автомат.

 –Не думала, що це так важко, - коментує вінничанка Марина, яка наважилась розібрати автомат. - Зрозуміло, що для цього потрібен досвід. Дай Бог, щоб мирному населенню не довелось його набувати.

На ярмарку представлена виставка світлин із зоні АТО, а також 15-ти метровий прапор, підписаний бійцями.

– Ці речі безцінні. Ми їх не продаємо, а плануємо створити свій музей, де ці фото та багато інших речей із зони АТО побачать усі бажаючі, - каже організатор фотовиставки Валентина Погребняк.

Вінничани активно долучаються до акції: хтось просто кидає гроші до скриньок, хтось купує прикраси. Інші декорують печиво, від кожного екземпляру якого 5 гривень перерахуються на допомогу нашим бійцям.

На благодійний ярмарок "Повертайся живим!", що відбувається на Фонтанній площі, завітали й бійці, що перебувають у ротації. Один з них вклонився відвідувачам:

–Ми дуже вдячні за будь-яку допомогу. Хай вас і нас береже Господь.

Ярмарок тривав до 18-ї години.
За останніми підрахунками, підприємці, що приймали участь у ярмарку, пожертвували 800 гривень. А от звичайні люди, що кидали гроші до скриньки, віддали бійцям більше дев'яти тисяч гривень. Таким чином, всього зібрано 9 888 гривень.