З миру по нитці заради життя. Співами і танцями артисти збирали допомогу дівчинці і воїнам

Минулої п'ятниці, 26 лютого, у Шаргороді відбувся благодійний концерт. Збирали кошти на лікування Марії Клакової та підтримку воїнів АТО.

Серед артистів, які прийняли участь, були професійні та аматорські колективи. Зокрема, своїми виступами тішили публіку Олександр Ковтун та Віта Гнатюк, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських вокальних конкурсів Тетяна Бондар,  зразковий хореографічний колектив "Мрія" с.Агрономічного, працівники районного Будинку культури.

Марія Клакова - студентка Вінницького педуніверситету, яка влітку 2015 року потрапила в жахливу ДТП та потребує невідкладної допомоги у зборі коштів на лікування та довготривалу реабілітацію.

- Всі українці мають активно допомагати один одному - в цьому наша сила, - зазначила у вступному слові організатор благодійного концерту Ольга Семенець.  

Також хвилиною мовчання вшанували всіх борців за Незалежність України, загиблих  учасників Революції Гідності та антитерористичної операції на Сході України.

Як потім підрахували, вдалося зібрати 2 188 гривень.

Всі зібрані кошти будуть поділені 50/50 та передані для лікування Марії та на закупівлю необхідних речей для бійців АТО.

Організаторами заходу стали: БО «Благодійний фонд «Вітрила надії», ГФ «Вінницька обласна Народна самооборона», Вінницький обласний  Будинок культури учителя.

Коментарі

Додати новий коментар