Завтра "Пасхальні гостинці" вирушать до АТО.

Завдяки акції “Пасхальні гостинці для воїнів на Сході” вже завтра, 28 квітня,частинка святкового настрою у вигляді різних “приємностей” вирушить у зону АТО.

Так, 120 яєць, розмальовані фарбами та прикрашені у техніці “декупаж”, нагадають бійцям про тепло рідного дому. Та це ще не все. 

Також, бійці отримають малюнки й листи від дітей з “Вінницького обласного дитячого кардіоревматологічного санаторію”. Про ці витвори мистецтва та справжні дитячі щирі почуття ми вже писали раніше(стаття). 

А ще діти зробили власноруч й корисну “бойову” річ - маскувальну сітку розміром 3м х 5м. Маленькі, проте дуже завзяті “помічники воїнів” прекрасно впоралися з цією роботою й за якістю ця сітка не поступається екземплярам, які виготовляють дорослі.

Організатором акції є Благодійний Фонд “Вітрила надії”, який вже вкотре долучає маленьких умільців до добрих справ. 

   -   Дякуємо від імені нашого фонду усім маленьким патріотам. Перемога буде за нами, якщо в нас підростає таке покоління! - впевнена директорка Фонду Ольга Семенець

Допомагали у втіленні акції “Служба автомобільних доріг у Вінницькій області” та “Вінницька обласна Народна Самооборона”. Тож, вчора представники цих організацій завітали до діток й разом виконали заключні “штрихи”, аби наші бійці відчули трохи більше тепла й атмосфери свята. 

Також, до такого "дитячого" вантажу додадуться і "дорослі" речі: засоби технічного забезпечення, колесна гума, автомобільні диски.

 

Коментарі

Додати новий коментар