Довезти сміття до Києва чи побудувати новий завод - що краще?

В новинах кілька днів поспіль популярною темою є тимчасовий вивіз сміття із Львівщини до Києва. Ставлення до ситуації різниться, а хтось і зовсім вважає, що фінансово вигідніше побудувати сміттєпереробний завод на місцях. 

Нагадаємо, таку пропозицію виніс мер Києва Володимир Кличко. Мер Львова Андрій Садовий каже, що з Грибовицького сміттєзвалища у Львові до Києва поїде 35% сміття, інші 65% везтимуть на інші полігони, і до того ж, київський сміттєспалювальний завод і так недовантажений.

Садовий також пише у Фейсбук: “Сміттєзбиральні машини привозять ТПВ на територію приватного автотранспортного підприємства в кінці Городоцької на виїзді Львова та перевантажують на великогабаритні вантажівки. Учора ввечері була спроба заблокувати вивіз сміття з території даного підприємства. Логіка протестувальників просто вбивча: «Ми проти вивезення сміття зі Львова, бо… проти. Розвозьте його назад по контейнерних майданчиках і все!». Приїхала поліція – розібралась, перевірила накладні, машини випустили. ” Щоправда, львівський мер не уточнив, хто саме протестував. 

Під дописом Садового користувачі пишуть різне:

Нардеп Борислав Береза у Фейсбук опублікував депутатське звернення, в якому вимагає роз'яснень щодо цієї історії. 

Один з користувачів прокоментував:

головне фото - times.lviv.ua

 

Коментарі

Додати новий коментар