На Гайсинщині попрощались з героєм АТО Сергієм Кравченком

Вчора, 5 жовтня, гайсинчани проводжали в останню путь свого земляка, Кравченка Сергія Вікторовича, який героїчно загинув 3 жовтня у результаті прориву ворожої диверсійно-розвідувальної групи в районі промзони м. Авдіївка.

Про це повідомили у Вінницькій ОДА.

Сергій Кравченко народився 28 травня 1984 року у м. Гайсин. Навчався в середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 м. Гайсин, закінчив Теплицьке професійно технічне училище, здобув спеціальність машиніст-комбайнер. У 2016 році вступив до добровольчого українського корпусу першої окремої штурмової роти «Правий Сектор».

Траурна процесія відбулася в Українській православній церкві. Тіло загиблого героя несли парком культури і відпочинку до центральної площі біля районного Будинку культури, де проходила громадська панахида.

Рідні та друзі Сергія, його бойові побратими, керівництво міста й району, гайсинчани пом’янули загиблого воїна хвилиною мовчання.

Голова районної ради Григорій Боровий висловив співчуття рідним загиблого: « Не виразити словами всієї туги і скорботи, яку відчуваємо ми коли в район приходить чергова звістка про загиблого земляка. Не виразити словами усього болю, який відчувають рідні загиблого. Сергій Кравченко проявив мужність і патріотизм захищаючи свою Батьківщину. Сьогодні Гайсинщина прощається з героєм України. Ми пишаємося нашими хлопцями, які захищають Україну, незалежність і свободу кожного з нас».

Свої співчуття рідним висловили голова обласного осередку національно-визвольного руху «Правий сектор» Олександр Бендяк та голова Вінницького міського осередку національно-визвольного руху «Правий сектор» Сергій Шинкаренко, однокласник Сергія Володимир Клименко.

Щирими і сердечними були слова учительки Сергія Кравченка Ірини Польової: «У Расула Гамсатова є такі слова « Помрем усі, не знав безсмертних світ. Не в перше вже про це ведеться мова. Та ми живем, щоб залишити слід: дім чи стежинку, дерево чи слово». Сергій залишив по собі слід патріотизму, він загинув за Україну. Нехай же ніколи не гинуть більше сини, нехай же ніколи не буде більше війни! Господи, припини цю люту ворожнечу, цю страшну війну. Дай же, Боже, щоб на нашій Україні сяяло сонце свободи, миру і добра. А герою хай буде вічна слава!»

Не стримуючи сліз, гайсинчани проводжали в останню путь Сергія Кравченка, живими квітами встеляли йому дорогу діти, за мирне майбутнє яких і поклав своє життя 32-річний герой.

Поховали Сергія Кравченка на гайсинському міському кладовищі.

 

Коментарі

Додати новий коментар