НА ВІННИЧЧИНІ ТРИВАЄ МІСЯЧНИК ДОБРОВІЛЬНОЇ ЗДАЧІ ЗБРОЇ

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, вибухівки, профілактики злочинів, пов’язаних з їх використанням, захисту громадян в період з 1 по 31 жовтня поточного року на території Вінницької області та обласного центру проводиться загальнодержавний захід під умовною назвою «Місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів та спеціальних засобів».
Навряд чи варто говорити про те, що вогнепальна зброя, боєприпаси та вибухівка, які незаконно зберігаються окремими громадянами, містять у собі величезну небезпеку для життя дорослих і насамперед дітей. 
За чотири дні проведення місячника добровільної здачі зброї громадяни здали до підрозділів поліції Вінниччини 3 незареєстрованих мисливських рушниці, в тому числі, одну нарізну, пістолет, 1 гранату та 1 міну часів Другої світової війни; пристрій для відстрілу гумових куль та понад 50 патронів.
Громадяни, які у цей час добровільно звернуться до правоохоронних органів та здадуть нелегальну зброю та боєприпаси, будуть звільнені від  адміністративної та кримінальної відповідальності.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.
 
 

Коментарі

Додати новий коментар