"Немає чого робити", - Савченко про петиції щодо позбавлення її звання "Героя України".

Надія Савченко розцінює появу величезної кількості петицій із вимогою позбавити її мандата і звання Герой України на сайті президента як несерйозність. Так вона висловилась в ефірі телеканалу "112 Україна", повідомляють "Патріоти України".

"Мені здається, що все це - наша політика. У нас, на жаль, не політика, а політиканство, на жаль, все це прийняло таку несерйозність. Це як атракціон. Якби там було ще дві петиції, я б ще зрозуміла. Якщо їх 20, то не вважаю за необхідне навіть читати. Мені все одно. Мені здається, що це від того, що людям нема чого робити. Той, хто зайнятий справою, дурницями не переймається", - зазначила Савченко.

"Мені подобається пісня Тартака "Я не хочу бути героєм України". Свого часу він дуже точно про це сказав", - зазначила Савченко. Нардеп наголосила, що отримала звання ще коли була в полоні.

"Якби мені люди не писали тисячі листів, в яких говорять, що ти - Герой України, то напевно відмовилася б від цієї зірки відразу ж", - розповіла Савченко, додавши, що вона не має права "плюнути в обличчя людей". Савченко запевнила, що буде робити все, щоб бути гідною звання.

Нагадаємо, активісти розкритикували дії Савченко.

головне фото - Корреспондент.net

Коментарі

Додати новий коментар