Переселенців-підприємців Вінниччини підтримуватиме ЄС

У Вінниці стартував проект «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області», спільно з ВОПО «Джерело надії» . Проект реалізується в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні».

Вже другий день поспіль у Вінниці проходить Форум міжрегіональної співпраці. Учасники форуму - 150 представників міжнародних донорських організацій та грантових програм, які допомагають переселенцям та підприємцям із зони АТО та Криму (таких на Вінниччині є близько 20 тисяч). 

Метою є налагодження співпраці з успішно працюючими на Вінниччині підприємцями-переселенцями. 

Як повідомляє офіційний сайт проекту, в його рамках планується така діяльність

  • Створення інформаційно-консультаційного центру та сайту щодо питань перенесення бізнесу та підтримки підприємців із зони АТО.

  • Надання компенсації за використання кредитів комерційних банків на витрати, пов’язані із перевезенням бізнес активів та налагодженням бізнесу, а також компенсація витрат на підготовку інвестиційних проектів.

  • Проведення низки освітніх заходів, направлених на заохочення до підприємницької діяльності та працевлаштування переселенців.

Захід фінансується (загальна сума - 358 тисяч євро) Європейським Союзом та Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні

фото - surdp.eu

Коментарі

Додати новий коментар