Порошенко погодився з виборами на Донбасі.(AV@L0n)

Про це Президент України повідомив на своїй сторінці у Твіттер  цього понеділка: «Ми готові провести чесні вибори і співпрацювати з тим вибором, який буде зроблено українським Донбасом»

Де там Дід Панас із його крилатим висловом? 

Ви тільки вдумайтесь! Вибори. На Донбасі! 

Як же проголосують жителі ОРДЛО (окупованих районів Донецької і Луганської областей)? Давайте поміркуємо. 

Українського теле-, радіомовлення на окупованих територіях немає, тільки російське і «сепарТВ». Про що це свідчить? Про те, що уже протягом двох років місцевим жителям запудрюють мізки відбірною пропагандою, такою, що навіть Геббельс посоромився би. А, як відомо, ЗМІ мають надзвичайно великий вплив на свідомість населення, тому, попри всі зусилля, у випадку проведення тих виборів бойовики і терористи легалізуються у правовому полі України. 

Відразу ж виникає запитання: «А за що гинуть наші хлопці?». 

За те, щоб та наволоч, яка прийшла до нас з війною, спокійно жила у нашій країні, керувала, судила та опиралась розвитку України? 

Це може призвести до бунту! Настільки кривавого, що наші «керманичі» навіть не встигнуть повторити шлях «легітимного». Це відкине Україну на десятиліття назад! 

Вірогідно, що таким чином Порошенко хоче зняти з себе відповідальність за наслідки своїх дій. У випадку, якщо у нього буде підтримка, можна зняти з себе відповідальність за ті закони, які будуть «пропихатись» через Верховну Раду. Якщо ж підтримки не буде – теж добре. Таким чином легко «відхреститись» від провалу Мінських домовленостей. Щось типу: «Я лише виконую волю українського народу – суверена влади в Україні!».

У шахах така ситуація називається «вилка», тобто у будь-якому випадку доведеться чимось пожертвувати. В нашому ж випадку це - людські жертви, як тепер, так і у майбутньому. 

Імовірно, можна було б провести ці вибори, але після виконання того пункту Мінських домовленостей, де вказано, що Україна отримує контроль над державним кордоном і окупованими територіями. Тільки після цього можна буде згадувати про вибори. І то не відразу, а після повної очистки від сепаратистів.

Якби у високих кабінетах задумались над необхідністю боротись за уми місцевого населення, а не спускати все напризволяще і ділити бюджет, то і проблем було б менше. В тому числі і з Донбасом. 

Станом на сьогодні, жителі ОРДЛО втомились від війни і їм уже все рівно з ким бути, аби не стріляли. Під дулами автоматів важко проголосувати за Україну. А у сепаратистів тих автоматів, і не тільки, багато (подякуємо «братському народу»).

То як же проголосує Донбас і як це нам відгукнеться? 

Це – моя суб’єктивна думка. Нічого більше. Проте: “Учітеся, брати мої! Думайте, читайте…” (Т. Г. Шевченко).

Автор - (AV@L0n)

фото - kor

Коментарі

Додати новий коментар