Порошенко про збройну поліцейську міжнародну місію ОБСЄ.

Вибори на Донбасі можуть бути проведені після впровадження збройної поліцейської міжнародної місії ОБСЄ, - повідомляє Корреспондент.net.

Президент України Петро Порошенко розповів про функції міжнародної поліцейської місії ОБСЄ в разі її введення на Донбас.

На заходах з нагоди Дня прикордонника України 28 травня президент зазначив, що впровадження збройної поліцейської міжнародної місії ОБСЄ унеможливить прибуття нових підрозділів російських військ, озброєння і постачання амуніції на Донбас із РФ.

"Поліцейська місія ОБСЄ стане на лінії зіткнення, візьме під охорону до виведення в Російську Федерацію склади з відведеною зброєю і поставить на всіх пунктах пропуску свої постійно діючі патрулі для того, щоб виключити прибуття нових підрозділів російських військ, поставки амуніції, озброєння, повернення бойовиків- найманців", - зазначив Порошенко.

Президент також порушив питання проведення виборів на Донбасі за умови дотримання належних умов безпеки.

"Тільки тоді за українським законодавством, з міжнародними спостерігачами, за участю українських партій, кандидатів, при твердих заходах щодо забезпечення безпеки кожного, хто бере участь у кампанії і хто йде голосувати, з допуском українських ЗМІ ми проведемо вибори, які чітко відповідають стандартам ОБСЄ. Нічого іншого не буде", - заявив Порошенко.

фото - Корреспондент.net

 

Коментарі

Додати новий коментар