10 вересня, обіцяна допомога родинам бійців із Муровано-Куриловецького району

 
Вивчивши на місці ситуацію, що склалась у родинах бійців АТО села Котюжани, самооборонівці на загальних зборах вирішили опікуватися родинами і далі. Вдруге до родин бійців поїхали не тільки з подарунками та допомогою, але і з наміром вивчити проблеми села і провести просвітницько-патріотичну роботу серед молоді.
 
Зустріли з радістю і розказали про проблеми
На в’їзді в село самооборонівців зустрів сільський голова М. П. Арнаут. Цього разу він звернувся до голови Вінницької обласної «Народної самооборони» Ігоря Алєксєєва з заявою, у якій просить допомогти у вирішенні наступної проблеми: приватний підприємець не виплачує селянам коштів за здане молоко. За словами сільського голови, конфлікт триває вже більше трьох років. Правоохоронці мляво розслідують справу, а звернення до очільників області та в прокуратуру не дає результатів. Отже, остання надія - на втручання самооборонівців.
 
Родини зраділи візиту самооборонівців
Самооборонівці привезли солодкі подарунки, продукти, теплі речі дітям і гарний настрій заклопотаним мамам.
- Я щиро вдячна Вінницькій обласній «Народній самообороні» за допомогу, - каже дружина українського воїна Наталя Іващук. - Я вже впала у відчай, не знала, як зібрати дітей до школи - і тут такий неочікуваний сюрприз. Дякувати Богові, що є такі небайдужі люди. Щиро дякую Ользі Семенець і Вінницькій обласній «Народній самообороні».
 
Не менші клопоти і в іншій родині, адже зі зруйнованого Донецька повернулася доросла донька з двома маленькими дітьми, і тепер її матері треба не лише зібрати сина в школу, але ще й забезпечити онуків.
- Ми тримаємо худобу, є город, але все одно дуже важко, - розповідає мати. - Дякуємо за речі, за продукти і солодощі, але найбільше - за турботу.
 
Самооборонівці зустрілись з котюжанськими школярами
 
Після відвідин родин бійців АТО самооборонівці заїхали у місцеву школу. Вислухавши розповідь директорки про досягнення та проблеми школи, самооборонівці зустрілися з дітьми. Спонтанний урок патріотичного виховання дітям сподобався, тим більше що закінчився він не тільки фотографуванням на згадку, а й солодкими дарунками. Але подарунки отримали і самооборонівці, адже у Котюжанській школі здобула освіту та деякий час працювала поетеса Тетяна Коноваленко. Збірку її віршів під назвою «Закохана в життя» вінницьким самооборонівцям подарувала мати поетеси, що працює у школі.
 
- Ми дізналися про нагальні проблеми Котюжанської школи і піднімемо це питання на загальних зборах, - каже голова координаційного штабу Вінницької обласної «Народної самооборони» Ольга Семенець. - У цей непростий час усім потрібно усвідомлювати, що молодь, її виховання - майбутнє України.
 
Сільському голові подякували за активну громадянську позицію
 
За увагу до односельців, кропітку роботу з відновлення і відродження села, підтримку сімей воїнів АТО та за те, що не залишається байдужим до їхніх потреб, сільському голові М. П. Арнауту вручили подяку, подякували також начальнику РайДУ В. П. Григульцю.