"Автодорівці" та "самооборонівці" вітали Героя Івана Ковальова, єдиного живого у всій Вінницькій області Героя Радянського Союзу.

Сьогодні представники “Вінницької обласної Народної Самооборони”, “Служби автомобільних доріг у Вінницький області” та “Вінницького Облавтодору” привітали з наступаючим святом перемоги Івана Платоновича Ковальова - єдиного живого у всій Вінницькій області Героя Радянського Союзу.

У невеличкому селі Тарасівка, що у Жмеринському районі, й проживає гордість нашого краю. Ветеранові вже 95 років, проте бадьорість духу - збережена. Ледве пересуваючись, наш герой все ж вийшов до гостей, говорив мляво, проте намагався підтримати розмову і жартував. Представниця ВОНС, Ольга Семенець, зауважила:

   -   Стільки років, проте наш Герой тримається мужньо. Всім би дожити до стількох літ.

Букет червоних троянд, соковижималка та продукти харчування, плюс теплі вітання та слова прийшлися до душі ветеранові. Вже кілька років підряд “автодорівці” приїжджають до Івана Платоновича, щоб привітати і нагадати, що про його героїзм пам'ятають.

   -   Це дуже важливо приділяти сьогодні увагу не тільки героям, які нині захищають Україну, а й тим, хто це робив колись, - каже Олександр Навроцький, очільник “Жмеринського райавтодора”.  

Галина Жаданюк, представник “Служби автомобільних доріг у Вінницькій області” також зауважила, що для того, аби Україна була дійсно сильно, пам'ятати й допомагати тим, хто цього потребує, має кожен українець. 

  -   Великий життєвий шлях, яким йде Іван Платонович, це свідчення людської волі й сили. Це заслуговує поваги і шани.

В селі ветерана дуже люблять. “Не для преси” односельчани кажуть, що щоразу, як Іван Платонович отримує пенсію, у цей же день пригощає земляків, скупляючись у магазинчику навпроти свого будинку. Щирість, вона й у 95 - щирість. 

За мужність, відвагу та героїзм йому було присвоєно почесне звання  Героя Радянського Союзу, та нагороджено Орденом Леніна та медаллю "Золота Зірка". Серед нагород - ордени Червоного Прапора, Вітчизняної війни І та ІІ ступенів, медалі. Ім'ям Героя названо риболовний траулер.

   -   21 травня у Івана Платоновича День народження. Сподіваємось, що попереду у нашого Героя ще довгі літа, багато хороших подій та душевного тепла, - каже Інна Столярук, представник “Вінницького Облавтодору”.

 

Коментарі

Додати новий коментар