Демобілізовані бійці АТО побували з благодійним велопробігом у Немирові

Учасники благодійного велопробігу «Захід - Схід» 2 серпня побували в Немирові на Вінниччині. Їх зустріли перший заступник голови РДА Віталій Степанов і заступник голови РДА Петро Бугаков. Велосипедисти зупинилися в санаторії «Авангард», де відбулася зустріч з учасниками АТО Немирівського району.
Організували велопробіг два товариші: Костянтин Самчук і Олександр Панченко. Воювали вони у складі 12-го окремого мотопіхотного батальйону. Їм після повернення з зони АТО з поранеДемобілізовані бійці АТО побували з благодійним велопробігом у Немирові
 
З пораненнями було непросто адаптуватися в мирному житті. Вирішили довести і собі, й іншим, що можуть вести активний спосіб життя. А ще поставили перед собою мету зібрати кошти для поранених і сімей загиблих та показати, що Україна єдина від Заходу до Сходу.
Велопробіг розпочався у місті Чоп 16 липня, а закінчиться 24 серпня, в День Незалежності. В цей день велосипедисти планують досягти селища Мілове Луганської області, подолавши понад дві тисячі кілометрів.
Приєднатися до хлопців на будь-якій ділянці дороги і проїхати певний відрізок можуть усі бажаючі.
Зібрані кошти підуть на підтримку родини Олександра Шишка, бійця 12-го окремого мотопіхотного батальйону, який загинув на блокпосту, а також на допомогу пораненій дівчинці і воїну 128-ї гірсько-піхотної бригади, який залишився без ніг і рук.
Костянтин Самчук і Олександр Панченко зупинилися в санаторії «Авангард», а о п'ятій годині ранку 3 серпня продовжили рух по маршруту. Хлопці розповіли, що дорогою роблять чимало фотографій, бо вражені красою українських краєвидів, багато спілкуються з людьми. Дорога створює свої перешкоди. Біля Івано-Франківська Олександр Панченко впав і подер руку. В Карпатах близько 30 км довелося пройти пішки. Вели велосипеди в руках і на підйомі до Немирова. З-під Волочиська їх супроводжувало сім велосипедистів, але четверо повернулися назад, тому що почалася сильна злива, і одяг промок наскрізь. У Немирові учасники велопробігу, зокрема, спілкувалися з Романом Кобою. Роман потрапив під першу хвилю мобілізації, служив у 9-й роті 72-ї механізованої бригади.