Календар з дітьми випустять самооборонівці для бійців АТО

Ідея створення календаря зі світлинами дітей і їхніми малюнками для бійців належить волонтерці, неймовірній жінці, матері та бабусі, керівнику медчастини «Народної самооборони» Вінницької області Людмилі Бобровській. Втілити проект у життя допомогла на волонтерських засадах фотохудожник Марина Паламарчук.
- Дуже важливо, щоб бійці розуміли, хто чекає їх удома, заради кого вони ризикують своїм життям, - каже Людмила Бобровська. - Піклуючись про фізичні потреби воїнів, не можна забувати і про потребу в моральній підтримці. Дитячі малюнки та листи там зустрічають іноді з більшою радістю, ніж потрібні речі. Ці листи і малюнки бійці зберігають, як найбільшу цінність.
 
Діти радо виступили моделями
Фотосесію вінницьких дітлахів провели в четвер, 6 серпня. Дітей різного віку з малюнками в руках фотографували в Центральному парку ім. Горького на алеї, що йде від Літнього театру. Батьків просили привести дітей, не уточнюючи форму одягу, і вони, не домовляючись, привели майже всіх їх у вишиванках. На дитячих малюнках було багато гарних побажань для бійців. Діти поставилися до фотосесії серйозно і слухняно позували фотографу.
- Я хочу, щоб наші воїни побачили, які ми гарні їх удома чекаємо, - каже восьмирічна модель Варвара. - І вони обов’язково повернуться.
Фотохудожниця Марина Паламарчук обіцяє, що календар буде готовий вже до кінця місяця.