"Самооборона" відтепер є частиною Громадської ради

У цю п'ятницю, 19 лютого, відбулося засідання Громадської ради при Вінницькій обласній Раді, на якій були присутні і представники “Вінницької обласної народної Самооборони”.

Громадська рада була створена для контролю роботи обласної Ради, тож ВОНС, як формування з охорони правопорядку, не змогла лишитись осторонь. Серед ключових причин вступу ВОНС до ради є можливість громадського контролю за здійсненням державної політики органами влади, донесення суспільної думки до високопосадовців. ВОНС зацікавлена у створенні при Громадській раді комісії, яка займатиметься питаннями протидії корупції та охорони правопорядку.

Також, Голова Громадської ради Наталія Морозова зазначила, що саме ті організації, які з'явилися на засідання, і є основою Громадської ради.

Серед розглянутих питань -  внесення змін до регламенту Громадської ради, затвердження голів 13 комісій, що утворені, відповідно до постійних комісій обласної Ради та затвердження плану роботи.

Також відбулося  голосування щодо вступу нових 20 громадських організацій до Громадської Ради (сьогодні їх всього 122). Було затверджено створення експертної групи Громадської ради при обласній Раді з питань діяльності Ради та вирішено створити офіційний сайт Ради, щоб оперативно висвітлювати діяльність Ради.

 

Коментарі

Додати новий коментар