“Самооборонівці” затримали підозрілого жебрака

Вчора, 23 лютого, бійці “Вінницької обласної Народної Самооборони”, Андрій та Віктор, затримали хлопця, який перешкоджав руху транспорту на вулиці Коріатовичів (Свердлова) та жебракував. Руки в хлопця були перебинтовані, він підходив до машин та збирав пожертви у пакет. 

Хлопці з ВОНС попросили жебрака зійти з дороги та дізналися, що той збирає гроші на лікування своїх поранених рук. Хлопець, який назвався Романом, вів себе не адекватно, не мав при собі документів та нервував.

Почали викликати поліцію, щоправда, юнак, щойно почувши про це, кинувся навтьоки.Та його зупинили, викликали поліцію, інспектори якої доставили затриманого у чергову частину для встановлення особи.

Так, кинувся, бо налякався й не повірив у достовірність посвідчень людей у камуфляжі, - сказав затриманий.

- Невідома особа, яка жебракувала по вулиці Коріатовичів, відмовлялася їхати у чергову частину. Документів при ньому не було. Ми перевірили посвідчення “самооборонівців”, які затримали жебрака, вони виявилися дійсними. Потім ми передали хлопця правоохоронцям - кажуть інспектори 2-ї роти Юрій та Яна.

Законом жебрацтво не заборонене, проте хлопці запевнили: жебрак створював аварійну ситуацію на дорозі. Роман сказав, що виходив лише під час червоного світла світлофору, а власне жебракувати його змусило життя.

Мати п'є, типу втік від неї. Тут мною сестра опікується. Ми разом живемо у готельному номері. Зібрані кошти даю їй, а вона платить за житло (160 гривень за добу) і лікує мене.

Щоправда, в цих показах затриманий постійно плутався: потім він розповідав, що сестра Ірина, яка була то Оленою, то Веронікою, прихистила його у своїй вінницькій двокімнатній квартирі. Щоправда, чи дійсно ця Ірина є сестрою затриманого, не відомо.

Що стосується того, чи дійсно хлопець має важкі травми рук, також сумнівне: після тривалих вмовлянь хлопець показав долоні з невеликими плямами йоду.

На запитання слідчого, чому хлопець не шукає собі роботу, той відповів, що тут (у Вінниці) всі всіх дурять, то й сенсу шукати підробіток - нема.

За словами Романа, він живе в Чернігові. Відкрите питання документів: як без них жебрак доїхав з Чернігова до Вінниці?

Не знайшовши собі інших виправдань, хлопець запевнив, що так “більше не буде” і знайде роботу. Проте, довіру до нього похитнув інший факт: підчас допиту в черговій частині, хлопець почав себе агресивно поводити - схопив стілець та намагався розбити монітор комп'ютера. Та, не зважаючи на агресію, неможливість встановити особу та плутанину у свідченнях, його таки відпустили.

Сьогодні бійці ВОНС знову затримали Романа за тих же обставин та на тому ж місці і знов передали правоохоронцям. Черговий інцидент завершився аналогічно - Роман знову ходить вулицями Вінниці.

фото очевидців та журналістів vn.20minut.ua

Коментарі

Додати новий коментар