Вінницька "Самооборона" затримала педофіла

Гучна справа сколихнула Вінницю — у місті затримали педофіла. Вийшли на зловмисника представники міської самооборони. Операцію по затриманню чоловіка на місці злочину провели за півдня.
– До нашого штабу звернувся 17-річний хлопець і розповів, що якийсь чоловік сексуально його домагається, – розповідає начальник штабу самооборони Вінниці Віктор Пілманіс. – Хлопець спочатку розповів своєму товаришеві, а той — своєму батькові. І всі разом уже прийшли до нас.
За словами самооборонівця, зловмисник працював прибиральником у м'ясо-молочному павільйоні Центрального ринку. Операцію по його затриманню на гарячому розробили у штабі одразу.
– Хлопець прийшов до нас об одинадцятій дня. Був переляканим, плакав, хотів покінчити життя самогубством. Бо той чоловік сказав, що як комусь розкаже, то він знайде його родину і всім буде погано. Але із ним попрацював наш психолог, хлопчина заспокоївся і погодився піти до зловмисника.
Хлопцеві залишили телефон у ввімкненому режимі. Так, щоб самооборонівці могли постійно його чути.
– Він довірився нам. Особливо, коли побачив, що на операцію приїхала оперативна група із 30 чоловік. Зловмисник повів його до підвалу. Коли хлопець пішов до нього, ми були у машині поруч і все чули. І коли той наказав йому роздягатися, ми ввійшли і затримали його.
Самооборонівці передали зловмисника до відділку міліції. Як виявилось, він і раніше притягувався до відповідальності за подібний злочин — розбещення неповнолітніх. І нещодавно вийшов із тюрми.
– При затриманні злякався, розповідав, що його неправильно зрозуміли. Що він покликав хлопчика, щоб той допоміг йому прибрати у підвалі. Коли приїхала мати хлопчини, то хотів відкупитися. Пропонував сто гривень, потім тисячу, тоді — купити хлопчику спортивний костюм.
Як повідомляється на сайті МВС України у Вінницькій області, гвалтівник — 26-річний вінничанин. Раніше його уже судили за розбещення неповнолітніх.
Проти чоловіка відкрито кримінальне провадження за ч.15 ст. 153 Кримінального кодексу України (замах насильницького задоволення статевої пристрасті неприродним способом). Йому загрожує до 5 років ув'язнення. Чоловікові оголошено про підозру у скоєнні даного злочину.