Волонтери разом з самооборонівцями відвідали дитячий будинок

28 травня у Тульчинський спеціалізований БД для дітей з ураженням ЦНС та порушенням психіки волонтери повезли необхідні речі та подарунки. 

Загалом, спільно з “Вінницькою обласною Народною Самообороною”, яка доставила волонтерів та подарунки, передано 38 упаковок з іграшками, фруктами, книгами, розмальовками. Окрім цього, волонтерки привезли й канцелярію, настільні ігри, пазли, підгузки, засоби гігієни, одяг. Волонтери готувалися до цієї поїздки весь травень, збираючи всі ці речі в рамках проекту "Подаруй дітям казку".

Волонтерка Мирослава Слободянюк каже, що особливо цікавим було спілкування з найменшими дітьми:

   -   Одна дівчинка, щойно побачивши плюшевого ведмедика у моїх руках, з вигуками “Мішка-мішка!” просто з неймовірною швидкістю побігла до мене! Стільки радості в очах я давно не бачила, - ділиться враженнями дівчина. 

В цьому будинку - близько 60 дітей віком від кількох місяців до 7 років, тож не складно уявити, скільки веселого щебету почули на знак вдячності волонтери. 

Долучилась до волонтерок і Мусульманська спільнота “Аль-Ісра”: її представниці привезли додатково солодощі та іграшки. До речі, малеча не зводила очей з них, адже дівчата були зодягнені в хустинки, завязані на манер нікабу -  мусульманського жіночого головного убору, що закриває обличчя, з вузьким прорізом для очей.

Волонтери дуже вдячні усім, хто долучився до збору допомоги! 

 

 

Коментарі

Додати новий коментар