Самооборонівці доставили захисникам черговий вантаж з допомогою

«Вінницька обласна Народна Самооборона» вкотре зібрала та відправила допомогу нашим бійцям, що боронять Україну у зоні АТО.

Так 20-21 серпня спільними зусиллями було передано кілька тон вантажу для бійців батальйону «Вінниця», що у Краматорську, та 9-го ОМПБ, що у Попасній. 

Зокрема, передано 3 100-літрові «ємності для душу», 3 холодильники, шини, 2 акумулятора для автівок, продукти харчування та інші необхідні речі. Серед смаколиків наші захисники отримали і фрукти: яблука, сливи, груші та кавуни. 

Також було передано 23 короваї та пироги цим батальйонам та «Дніпро-1» від Катерини Шевченко (БО "Благодійний міжнародний фонд підтримки захисників України"). Також від цього Фонду було передано кілька мішків із печивом, тушонкою, огірками, яблуками, сухарями, хлібом, кавунами, виноградом, персиками, водою, сиром, маслом, олією.

З нагоди 25-ї річниці проголошення незалежності України бійцям батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Вінниця» та військовослужбовцям 9 окремого мотопіхотного батальйону за сумлінне несення служби на території Вінницької області і в зоні проведення АТО самооборонівці передали Почесні грамоти від Вінницької облдержадміністрації та обласної ради.

Коментарі

Додати новий коментар