Шокін звільнив Сакварелідзе

Верховна Рада України сьогодні, 29 березня, розглядає питання відставки чинного Генерального прокурора Віктора Шокіна. Проте, сам Шокін у день свого ймовірного звільнення вирішив не марнувати часу і…  звільнив свого заступника Давида Сакварелідзе

Шокін “притягнув Д. Сакварелідзе до дисциплінарної відповідальності за грубе порушення правил прокурорської етики, втручання у непередбаченому законодавством порядку у службову діяльність іншого прокурора, скоєння проступку, який порочить працівника прокуратури, невиконання та неналежне виконання службових обов’язків, звільнивши його з посади заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області та з органів прокуратури.”, - пишуть на сайті ГПУ.  

Прокурором Одеської області назначено Олега Жученка.

Сам Шокін про “своє” питання відповів, що готовий піти на пенсію, як тільки Президент підпише наказ про його звільнення. За даними Цензор.НЕТ, звільнення Шокіна з посади генпрокурора підтримали 289 депутатів.

Свої "враження" від ситуації висловив Міхеіл Саакашвілі:

"Я був свідком того, що коли Давида Сакварелідзе призначили в Одесу, президент дав йому мандат допомогти мені боротися з мафією і навести порядок. Він порушив цілу серію кримінальних справ щодо махінацій пов'язаних з Ківаловим, з мерами міст по всій Одеській області, а також з місцевими представниками блоку Петра Порошенка.(...)

Прецедент, коли прокурора знімають за офіційною вимогою місцевого, до того ж замішаного в сепаратизмі, організованого кримінального угрупування матиме дуже тяжкі наслідки для країни.
Це той випадок, коли президент, як гарант конституції, повинен висловити свою позицію недвозначно, чітко і різко. (...)"

Джерела: ГПУ

фото - kor

 

Коментарі

Додати новий коментар