Святкувати буде безпечно. Вінниччину патрулюватимуть у посиленому режимі.

Вінниччина на Пасху та травневі свята буде у повній безпеці.

Про це сьогодні, 29 квітня, на брифінгу заявили у Головному Управлінні Національної поліції у Вінницькій області.

За словами представників Нацполіції, всі відповідальні за порядок підрозділи  проінструктовані та будуть працювати у посиленому режимі аж до закінчення святкувань

   -   Всі структури з охорони правопорядку готові до забезпечення правопорядку під час проведення свят. В територіальних підрозділах розгорнуто оперативні штаби, до яких буде надходити інформація щодо порушень. Всі необхідні міри прийняті, тож вінничани можуть бути спокійні, що святкувати буде безпечно, - наголосив Юрій Педос, т.в.о. начальника ГУНП.

Також, за словами заступника начальника штабу Могилів-Подільського прикордонного загону Олега Нероденка, значно збільшено кількісний склад прикордонних нарядів у пунктах пропуску.

На брифінгу зазначили, що Нацполіція ефективно провела робочі зустрічі з представниками релігійних громад і Вінницькою обласною державною адміністрацією. 

Також у Нацполіції обіцяють посилене патрулювання у місцях великого скупчення людей, поблизу місць проведення богослужінь, святкових заходів

Для забезпечення правопорядку 30 квітня будуть перекривати дорожні лінії. Для цього направлять працівників патрульної поліції. Про це розповів Руслан Мороз, заступник начальника ГУНП. 

   -   Особовий склад у підвищеній готовності. На випадок непередбачуваних ситуацій у резерві буде 700 чоловік,  - запевнив 1-ий заступник начальника ГУДСНС Олег Андрущенко. 

Загалом, задля забезпечення правопорядку будуть задіяні особові склади частин 3008 та 3028 Національної Гвардії, патрульної та Національної поліції, прикордонного загону, інших структур

фото - hochu.ua

Коментарі

Додати новий коментар