"Тубдиспанер" можуть перенести на Старе місто. Чи буде це безпечно - не знає ніхто.

На Вінниччині місцеві чиновники вирішили закрити поліклініку Вінницького міського протитуберкульозного диспансеру. Так, журналісти “Народного контролю” знайшли проект рішення про ліквідацію медзакладу, в якому наразі перебувають понад 50 хворих на особливу форму туберкульозу. Куди хворі переїдуть не знає ніхто. Про це повідомляє Власно.інфо

У Вінниці немає “підходящого” місця, де б могла розсташуватись така поліклініка, адже лише тут, на теперішньому її місці, є спеціалізована лабораторія, відокремлені корпуса та закрита каналізація. 

Медики кажуть, що хвороба прогресує: минулоріч у Вінниці було виявлено 158 активних хворих, а з них 76 хворих активна категорія, тобто це хворі на хіміорезисцентний туберкульоз.

Заступник головного лікаря закладу, Яна Поліщук, розповіла, що у диспансері про його закриття дізнались випадково - на сайті облдержадміністрації було розпорядження про винесення питання про ліквідацію закладу на сесію.

Перенести медзаклад хочуть в густозаселений район "Старого міста", однак необхідних умов там немає. Відтак, під загрозою опинилося життя і здоров'я дітей.

В обласному департаменті охорони здоров'я коментувати проблему відмовляються. Відтак, щоб розібратись у ситуації, «Народний контроль» на Вінниччині ініціює сьогодні, 28 квітня, проведення круглого столу із спеціалістами.

Про результат зустрічі ми розповімо у наступній статті. 

Джерело: “Власно.інфо” 

 

Коментарі

Додати новий коментар