У Вінниці 28 вересня оголошено день жалоби.

Три місяці тому Іллю Жабицького відрядили до 53-ї окремої механізованої бригади у підрозділ снайперів. Він проходив службу за контрактом у в / ч пп В0927. Так він опинився на  передовій.
У той роковий день, так зване «перемир’я» вкотре було порушено. Загинув Ілля  23.09.2016р. поблизу населеного пункту Зайцево Донецької обл. в результаті мінно-вибухової травми.

На знак скорботи за загиблими в день трауру, відповідно до рішення виконкому міської ради №1499 від 23.06.2016, на усій території міста будуть приспущені Державні Прапори України з траурною стрічкою на будинках і спорудженнях місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ і організацій. Про це повідомили в прес-службі міськради. Виконком міської ради також рекомендує підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності на території міста залучитися до вшановування пам'яті загиблого в ході проведення антитерористичної операції і вивісити на приміщеннях державні прапори з чорними стрічками.

Прощання із загиблим 25-річним Іллею Жабицьким, відбудеться 28 вересня в 10: 00 по вул. Замостянская, 46 (що була 50-річчя Перемоги). На час проведення прощальної церемонії на території міста будуть обмежені проведення концертно-розважальних заходів, спортивних змагань.

 

Коментарі

Додати новий коментар