У Вінниці бійці АТО вимагали замінити запропоновані владою одні ділянки на інші.

Так, сьогодні, 3 серпня, у Вінниці під будівлею облдержадміністрації мітингували бійці АТО з Хмільника. Про це повідомляє Depo.Вінниця.

Андрій Грачов, начальник відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, вийшов до мітингарів. Військові пояснили йому, що хочуть не ту земельну ділянку, яку їм пропонують, а іншу, яку нині орендує сільгосппідприємство: АТОвці теж хочуть займатись фермерством.

Потім заступник голови ОДА Андрій Гижко заявив мітингувальникам, що орендар ділянки, яку вони хочуть отримати, нещодавно подав заяву на подовження договору оренди. 

"Це землі запасу державного фонду, земельна ділянка була в оренді СВАТ "Жданівське". Договір закінчився два тижні назад, але вони завчасно, за місяць, подали заяву і хочуть продовжити оренду земельної ділянки. Ми розуміємо, що це хлопці, які прийшли з АТО. Тому зараз шукаємо компроміс. Треба, щоб підприємство працювало, адже кожного року від цієї земельної ділянки бюджет сільської ради отримував 150 тисяч гривень", - каже Гижко.

Зрештою, "поставили кому" - влада зобов'язалась підшукати підходящі землі на території інших сільських рад. 

фото - Depo.Вінниця

Коментарі

Додати новий коментар