У Вінниці розглядають позов Хижого.

У Вінниці сьогодні, 22 квітня, триває слухання у справі щодо позову генерала Хижого до Міністерства оборони України з приводу визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на посаді. 

За годину до початку слухання вінницькі активісти та кілька військових розпочали пікет під приміщенням Вінницького окружного адміністративного суду. Вони вимагать “непоновлення на посаді" Володимира Хижого.

Проте, “група підтримки” Хижого також тут: це, в основному, військові.

Нагадаємо, у 2012 році персона Володимира Хижого пов'язувалась зі зловживаннями при закупівлі паливно-мастильних матеріалів, а також з поставкою неякісного продовольства військовим. 

А от не так давно, 18 лютого цього року, Хижого звільнили з посади заступника начальника Генштабу Збройних Сил за “систематичне невиконання умов контракту”. 

У Міністерстві оборони зазначають, що Хижий став першим генералом за всю історію Збройних Сил України, якого звільнили "з ганьбою". 20 лютого Хижий був виключений зі списків військової частини. Проте 29 лютого він подав до суду з вимогою поновити його на посаді. Також, у разі поновлення його на посаді, Хижий вимагає виплатити йому заробіток з дня звільнення до дня поновлення

Представник позивача Андрій Кароєв каже, що звільнення Хижого - незаконне.
– Встановлено порядок проходження і звільнення на військовій службі. Зазначено: якщо військовий протягом 12 місяців двічі вчинює правопорушення, передбачені відповідним Наказом Президента України, то його звільняють. Позивач вчинив одне дисциплінарне правопорушення, тому його звільнення незаконне. Все свідчить про створення штучних умов для звільнення Хижого. 

На минуле слухання Хижий не з`являвся. Згодом ми розповімо, чим завершиться судове слухання. 

Джерело: “Власно.інфо

 

Коментарі

Додати новий коментар