ВОНС проти насилля та дестабілізації!

Будьмо чесними: силовими методами питання вирішувались ще за часів, коли людина не вміла розмовляти, а тільки вигукувала свої емоції, била та палила ворогів, тим самим подаючи іншим приклад. Так зазвичай і починається безлад.

“Вінницька обласна Народна Самооборона” звертається до всіх, кому хочеться жити в сучасній європейській країні! Безлад - не той шлях, яким має йти сучасна країна. Закликаємо усіх: будьте пильними, не дозволяйте емоціям керувати собою. Ми проти захвату будівель, проти вчаділих від диму вулиць, проти бійок та нецензурної лайки у нашому місті та країні!

Думайте, аналізуйте і не давайте себе обдурити!

І справді, останні події, які сколихнули Вінницю, дуже суперечливі та неоднозначні.  На площу Небесної Сотні у Вінницю приїхали, здавалось би, справжні бійці та автомайданівці, проте… “АТО-шників” було максимум два десятки, місцевих - обмаль, а от відверто «ряжених» у камуфляжі - по максимуму.

До речі, один з лідерів “Автомайдану”, Сергій Поярков, доволі цікаво висловився з приводу подій, які  - акцій протесту за відставку вже колишнього головного полісмена Вінниччини Шевцова та його оточення.

- Я розумію, коли стоїть Беркут і, крім коктейлю Молотова, іншого засобу немає. Але в нас зараз не стоїть Беркут і Янукович втік! Це абсолютно не значить, що не треба займатись громадською діяльністю. Я просто хочу, щоб всі розуміли, це все повинно робитися в правовий спосіб і саме тими людьми, які розглядають це саме як громадську діяльність, - підкреслив Поярков. 

Активіст заявив, що ми “повинні помічати, що в нас, окрім активістів нормальних, правильних хороших хлопців і дівчат, є ще шахраї, які займаються "громадською активністю”.

Сергій Поярков зазначив:«Я помітив також, що після Майдану в країні з'явилась "мусорна" люстрація за гроші. Я особисто вже почав плутатися, де активіст, який щиро хоче допомогти країні, а де активіст, який кидає гранату під Верховною Радою. Я не знаю, якийсь інший активіст – він щиро пішов підтримувати, чи цьому активісту проплатили щоб він «покачав» місцевих «мєнтів» (такі випадки так само є)».р

До речі, 17 громадських організацій також звернулись  до мітингувальників, а очільники Вінниччини теж зробили публічну заяву.

Витяг зі спільної заяви голови Вінницької обласної державної адміністрації, голови Вінницької обласної Ради та Вінницького міського голови:

"Після резонансних подій у Вінниці 6 грудня 2014 року вінницька влада робила і робить все необхідне для встановлення політичної та соціальної стабільності в нашому регіоні. (...)  

Сьогодні на Вінниччині функціонує декілька суспільних майданчиків, на основі Громадських рад при органах влади, які розпочали ефективну співпрацю з виконавчою, представницької владою області та міста. Такий конструктивний діалог та налагодження саме ефективної і дієвої співпраці громадськості та влади будується наполегливо, щоденно, з пошуком законних компромісів та єдиного прагнення до розбудови нашого краю. (...) 

Адже певні заклики та дії, які наближаються до межі екстремістських, можуть розпочати процес дестабілізації в нашій області. Сьогодні громадськість і влада не має права допустити процес руйнації тієї взаємоповаги, діалогу та ефективної співпраці. Все що вибудовувалось роками не повинно руйнуватись водночас, і наносити репутаційних втрат місту та його мешканцям, Вінниччині та всій країні. Влада і надалі буде дотримуватись і вимагати виконання тих вимог суспільства, які були задекларовані українським народом під час Революції Гідності." 

 

Використано матеріали http://news.vinnica.ua/ та http://vlasno.info/

Коментарі

Додати новий коментар