Заяву Пристайка про "сепаратистські" вибори не підтримують

“Об'єднання «Самопоміч” вимагає звільнення Вадима Пристайка, який нещодавно заявив про підготовку законопроекту про вибори на окупованих територіях Донбасу. Про це повідомляє "Слово і Діло". 

Та й нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук сказав, що “в разі проходження сепаратистів до Верховної Ради прийде на пленарне засідання з пістолетом”.

Так, нагадаємо: нещодавно заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко заявив про такий неоднозначний проект.

   -   Ми готові розробити цей закон, узгодити його, й згідно з цим законом терміново почати вибори, щоб отримати, бажано цього літа, вже легітимних представників Луганська та Донецька, щоб із ними вести переговори про подальше вирішення безпекової та економічної ситуації. 

Також, у своїй заяві, як повідомляє “Слово і Діло”, Пристайко зазначив, що вибори на окупованих територіях Донбасу можуть привести в українську політику людей, яких офіційний Київ називає сепаратистами. Для того, щоб ситуацію на Донбасі врегулювати мирним шляхом, українській владі доведеться з цим змиритися й шукати консенсусу з цими людьми.

 

Коментарі

Додати новий коментар