Дітям доставлено кілька пакунків подарунків та необхідних речей

Вчора, 6 вересня, 27 дітей із «Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації» отримали кілька пакунків подарунків.

Одяг, іграшки, канцтовари, навчальні комп'ютери, а також печиво, олію та макарони - усе це сьогодні й передали малечі. Діти зустріли волонтерів й голосно подякували, а вже після цього «оперативно» поділили між собою подарунки. 

Організували збір речей «Вінницька обласна народна Самооборона» спільно із благодійним фондом «Вітрила надії». 

Представниця ВОНС, Ірина Філенко розповідає, що речі збирали довго.

   -   Приєднувалися до збору речей і дорослі, і діти. Є речі, що були у використанні, а є і зовсім новенькі, ще не розпаковані іграшки наприклад. 

Представниця благодійного фонду Ольга Семенець також зазначає, що діти, якими не опікуються батьки, потребують допомоги й моральної.

   -   Дітям ми передали окрім одягу та іграшок, дитячі малюнки із гарними словами і побажаннями. Це свого роду контакт між маленьким «дарувальниками» й «отримувачами», який підтримує діток психологічно.  

Заступник керівника по тиловому забезпеченню ВОНС Олександр Серкез, який керував автомобілем із подарунками, результатом задоволений.

   -   Було радісно бачити, що наші старання не даремні - стільки радості в очах дітей є найкращою дякою за все. 

У Центрі зараз знаходяться діти віком від трьох років. Усі вони сироти, із сімей із важкими сімейними обставинами чи з неблагополучних. Тож, увага та допомога в них - лише від посторонніх людей.

Дякуємо усім, хто долучився до збору цих речей! Ми справді робимо гарну справу!

Коментарі

Додати новий коментар